Předposledním závodem tohoto roku pro naše nejmenší hasiče, tedy mladé hasiče z našeho oddílu, byl Závod požárnické všestrannosti (ZPV) pořádaný v Řeporyjích. Důležité je připomenout, že výsledky z tohoto podzimního závodu se započítávají do květnových kol HRY PLAMEN PRO ROK 2019! Tento závod v sobě skrývá mnohé dovednosti jako je např.: lezení po laně, střelba ze vzduchovky, znalost uzlů a topografických značek atd. V sobotu 13. října vyběhla na trať naše hlídka mladší kategorie, která po zdolání trati a úkolů v celkovém hodnocené obsadila 13. místo. V nedělní části soutěžila kategorie starších dětí, ve které jsme měli za náš oddíl 2 hlídky. Hlídka "A" doběhla na 8. místě, a hlídka "B" obsadila pro diskvalifikaci 34. místo.
Děkujeme všem závodníkům a těšíme se na jejich výkony na posledním závodě tohoto roku, kterým již tradičně bude Memoriál M. Habadové (3.- 4. 11., Centrum sportu MV ve Stromovce).